עיצוב חתונה עם מעצב או לבד?

עיצוב חתונה עם מעצב או לבד?

עיצוב חתונה הוא אחד הדברים שנשמעים כאילו כל כך פשוט לעשות אותם לבד.

תם עידן שבו שמלת כלה היא מסמר הערב, על מנת שאירוע יחשב למדהים מוצלח ויהפוך לשיחת היום לאחר מכן צריך שמכלול של דברים יהיו מדהימים ולכן חייבים להשקיע בעיצוב חתונה.

כאשר אומרים עיצוב חתונה, אין כוונה למצב שבו כלה דומיננטית מחליטה על כיצד האירוע יעוצב, מאחר ולרוב מדובר בטעם גרוע ביותר שאינו מבין בשילובי צבעים, עוצמות סאונד וסוגי תאורה המתאימים לכל חלק באירוע.

בעידן הנוכחי למי שלא הבין עד כה עיצוב חתונה תופס מקום של כבוד בסמוך למעצבת שמלת כלה ומקום האירוע ובכלל מומלץ בחום לפני שסוגרים מקום שבו יתקיים האירוע להיפגש עם מעצב/ת חתונה (זה המקצוע שלהם והם תותחים בו) ובתוך שיחה קצרה מספר נתונים ודרישות שתמסרו תזכו לקבל תמונה בהירה וברורה על עיצוב חתונה לפי טעמכם, תקבלו תחושה כמעט מוחשית על כיצד המקום יראה החלה בתאורה דרך מקום קבלת האורחים, היכן יעמוד ה- D.J , היכן תהייה רחבת הריקודים, כיצד החופה תעוצב (כן יש חופת גפן, חופת פרחים, חופת במבוק והרשימה ממשיכה) , צבע הכיסאות, צבעי המפות והמפיות, אילו קישוטים יהיו על השולחנות, איזה מוזיקה תתנגן ובאיזה חלק של החתונה ומהיכן אתם תתנו את הכניסה שלכם לקראת החופה.

רשימת הסעיפים פשוט לעולם לא מסתיימת, אז פשוט בהשקעה כספית שהיא לא קטנה על עיצוב חתונה אתם יכולים לחסוך כאב ראש אדיר ולחץ שאינו נגמר מה גם שמעצב/ת החתונה מכירים את כל אנשי המקצוע והוא ידעו בהתאם לתקציב שיוגדר לבחור את הטובים ביותר וכל שנותר לכם זה באמת ליהנות מכן ההכנות.
אם בכל זאת אתם כל כך מאמינים בעצמכם ביכולתם בעיצוב נסו לעשות זאת בעצמכם, אין דבר העומד בפני הרצון, בייחוד לא עיצוב חתונה.

לפגישה עם מעצב בכל הקשור לנושא עיצוב חתונה יש להגיע עם החלטה לגבי תקציב לכן על הנדרש מבני הזוג לשבת ולהקדיש זמן לטובת התקציב, כך יהיה יותר קל לא להיסחף בפגישה עם המעצב ולהשאר במסגרת התקציב מכיוון שמגוון העיצובים הוא גדול ומגוון האלמנטים העיצוביים הוא ענק.

בפגישה על עיצוב חתונה רצוי לגבש דעה על סגנון העיצוב, וודאו כי אתם מתואמים על הצבעים, הבדים, המפות ועוד, כך תחסכו אי נעימויות בפגישה עם המעצב.
שאלו את המעצב כמה אולמות חתונה הוא עיצב והתרשמו מתיק העבודות שלו.
חשוב מאוד שתהיה כימיה ביניכם למעצב כי הוא זה שיממש את חלומכם ביום החתונה.
וודאו שהמעצב מתואם אתכם לגבי כל פרטי עיצוב חתונה ושהוא פתוח לרעיונות ולרצונות שלכם.
במידה והמעצב לא מכיר את אולם החתונות בו מתקיימת החתונה דאגו שיראה את המקום, יתרשם ממנו ויחליט אם האולם מתאים לרעיון עיצוב חתונה או שיידרש ממנו לערוך שינויים. ישנם אולמות חתונה שלא מוכנים או לא יכולים להכניס לאולם חתונות כל פריט עיצובי.
בדקו באיזו שעה יגיע מעצב החתונה למקום החתונה ובאיזו שעה הוא הולך במידה שצוות ישאר בחתונה דאגו שילבשו לבוש הולם.
בחרתם מעצב וסגנון עיצוב חתונה אז מה שנשאר זה לדאוג לפרטים הקטנים. ודאו כי החופה מוארת, בדקו במקום בו אתם מתחתנים מה כוללת העסקה: חופה, מרכזי שולחן עם נרות וכדומה.
בעיצוב גני אירועים יש לוודא כי הנרות ימצאו בכלי שיגן עליהם מרוחות.
אם בחתונה שלכם יהיו מוזמנים רבים יש לדאוג לחופה גדולה.

עיצוב חתונה – עשה זאת בעצמך.

עיצוב חתונה זהו אינו נושא פשוט, היעזרו בסובבים אתכם כי לא יהיה לכם זמן פנוי ביום החתונה. קנו את הדברים הנדרשים לעיצוב החתונה ובקשו מהחברים או בני המשפחה לעצב עבורכם
כי זוהי מטלה שדרוש לה זמן וביום החתונה בין אם זה שעה או שעתיים זהו זמן שאין לכם.

אם חשבתם לעצב את מקום החתונה בעצמכם יום לפני, קחו בחשבון שאתם יכולים ליפול, להיפצע, להישרף מהשמש, להיעקץ ועוד, הרי אף אחד לא רוצה להגיע פצוע לחתונה. לסיכום אם יש לכם ראש עיצובי, קצת זמן פנוי וחברים שיכולים לעזור לכו על עיצוב חתונה בעצמכם.

עיצוב חתונה עם מעצב או לבד? 4.00/5 (80.00%) 1 vote
Share this Story

Related Posts

Comments are closed.

ארגנו חתונה בחינם וחסכו אלפי שקלים!

השם שלך (חובה)

טלפון

חתונה של פעם בחיים

הכל לארגון חתונה..

תיזהרו לא ליפול במחיר..